Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
http://nasza-klasa.pl/profile/10377102 [*]
Podaj też gościu swojego linka na NK, będę mógł sowbodnie napisać co o Tobie myślę, podasz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieje że ta smierć czegoś was nauczy i ciebie też pieniaczu. Ta sterydka z olimpiady też twierdziła że nic nie brała blablabla. Masz problem może powiesz mi to prosto w oczy tchórzu ? Jesteś tchórzem jak twój ojciec który cię spłodził po pijaku. Niedługo dowiemy się czy ta siksa była nachlana.
weź człowieku pier*olnij się w ten pusty łeb!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, skończcie to. Kłótnie i bluzgi są tu nie na miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Zapytam jeszcze raz miała profil na nk??
dziewczyno Ty chyba jestes pusta jak beczka po winie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b. napisał:
weź człowieku pier*olnij się w ten pusty łeb!!
Zanim coś napiszesz przeczytaj wszystkie komentarze powiatowy prostaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny. Chciała zacząć przygodę z motocyklami, ale wybrała za mocną maszynę na początek. Pokój jej duszy, a jej życie i ofiara niech będzie ostrzeżeniem dla młodych, bez doświadczenia siadających na takie maszyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b. napisał:
dziewczyno Ty chyba jestes pusta jak beczka po winie!
nie rozumiem w czym masz problem barani łbie ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym szczerze życze takiej samej smierci. Chociaż nigdny nikomu wogole śmierci nie życzyłem. Gińcie deb***e w swoich je***ych puszkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
nie rozumiem w czym masz problem barani łbie ????
nie rozumiesz bo jestes pusta jak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekna dziewczyna, studia prawnicze i wszystko w piz*u ! ;| nie mam słow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się ogromna tragedia , tyle bólu .... Zamiast pisać obraźliwe, bezmyślne komentarze, zróbcie Coś dobrego dla bliźnich jutro to o Was mogą inni pisać . Nikt nie zna swojego przeznaczenia .Zal młodego życia . Jeżeli nie szanujecie śmierci, okażcie szacunek rozpaczy Rodziców i bliskich . Wieczne odpoczywanie .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** mać szkoda dziewczyny też sobie hobby wybrała motocykle to nie dla kobiet szkoda, teraz to ksiądz z parafii św Anny w Kijanach i Kuzioła będą miały zarobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam te komentarze i zastanawia mnie fakt jakim byc trzeba kretynem i ignorantem zeby pisac wypowiedzi typu "widzialem " , "Masakra" "Zniwa " "sezon " nie bede wymienial tych szczegolowych opisujacych wypadek . Ludzie czy nie pomysleliscie ze moze to czytac ktos z najblizszej rodziny . Te komentarze sa poprostu nie na miejscu . Sam jezdze motocyklem i samochodem i w przypadku opinii -" mijalem ich nie jechali zbyt wolno " ," pewnie szybko jechala " , " znow sie zaczyna sezon " , " mlodzi szalejacy motocyklisci " , to proponwalbym zeby chociaz ktos na chwilke zastanowil sie nad ostatnim dniem i zadal sobie pytanie : Czy ja faktycznie dostosowuje predkosc do obowiazujacych znakow i warunkow ? (jakos nie widze zeby w miescie wszyscy jezdzili 50 kmh) Czy nie wyprzedzam na 2 liniach Czy nie przeskakuje na czerwonym? Czy ustepuje pierwszenstwa ? Czy uwielbiam jak ten WOL jezdzic lewym pasem na drogach 2 jezdniowych ? itp.. ale z drugiej strony latwiej wytykac bledy innym , prawda|??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co Wy w ogóle tu piszecie ... Swoje zdjęcia sobie powstawiajcie a nie z czyjejś tragedii ... Jeździj po niebieskich autostradach [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie te komentarze. jakbyście sami to zobaczyli to by Wam sie jadaczki pozamykaly.. Byłem, widziałem, nie znałem jej, a i tak mi przykro i cały czas mam przed oczami widok tego wypadku ;/ Jak wy mozecie tak pisać... Michał, dobrze gadasz... ja jej nie znałem, ale widziałem ją na Jawidzu pól godz przed wypadkiem... jak jechali oboje. a tu zaraz wiadomość o wypadku:( Mimo wszystko, obcy czy nie to trzeba to uszanować... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boczek napisał:
Mimo wszystko, obcy czy nie to trzeba to uszanować... [*]
Więc skończcie z komentarzami typu ale urwała, jechała tyle i tyle i inne śmieci. Po prostu zapalmy świeczkę... Nie wiem jak inni, ale ja rano pójdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam was wszystkich w dupi* nie wiecie jaka to tragedia paly wiec stulcie mordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZARNY napisał:
A SKĄD WIESZ ILE JECHAŁA?TAKA JEST NIESTETY MENTALNOŚĆ LUDZI ŻE JAK WIDZĄ MOTOCYKL TO JUŻ 200 JECHAŁ.POLICJA JESZCZE NIC NIE USTALIŁA TAKŻE NIE PISZ TAKICH FARMAZONÓW
Mój mąż rozmawiał z policjantem i dlatego wiem ile jechała. A ty chyba niedowidzisz bo tam jest napisane ,że jechała 160 anie 200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchodząca ZIMA zabrała dziewczynę z sobą, a dzisiaj pierwszy dzień wiosny 2010 - płaczący kroplami deszczu, dołączonymi do łez zasmuconej rodziny********
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diana brw napisał:
Mój mąż rozmawiał z policjantem i dlatego wiem ile jechała. A ty chyba niedowidzisz bo tam jest napisane ,że jechała 160 anie 200
Kobito czy ty jestes natyle glupia ze sadzisz ze ktos z policjantow tak szybko ustalil predkosc i i byl na tyle rozmowny zeby przypadkowej i nieznanej osobie powiedziec ile to bylo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...